BusinessWise lanceert live visual radio met Paul van Riessen

BusinessWise breidt zijn mediaplatform verder uit met een nieuw live visual radioprogramma. Vanaf vrijdag 24 oktober presenteert Paul van Riessen wekelijks een uitzending vanuit de DPG Zakelijk-studio in Mediavaert. Daarmee zet het merk een volgende stap in de combinatie van audio, video en online interactie.

Robert van den Ham, director content & creatie bij DPG Zakelijk: “We zien groei in formats waarin audio, video en online interactie samensmelten. BusinessWise is als pionierend zakelijk mediamerk nu ruim een jaar actief met uiteenlopende formats – van tekst, video en podcasts tot events – en visual radio is een logische volgende stap binnen onze mediamix.”

Zakelijke keuzes en persoonlijke verhalen

In het programma staan de persoonlijke motivatie en strategische keuzes van bekende namen uit het bedrijfsleven centraal. Ook jonge professionals en ambitieuze talenten komen aan het woord over hun visie, twijfels en successen.

Paul van Riessen, voormalig hoofdredacteur van Quote: “Er is weinig leuker dan het maken van live visual radio. Helemaal als je aan hoogvliegers uit het bedrijfsleven kunt vragen jou een kijkje in de boardroom te gunnen. Welke keuzes brachten hen waar ze nu staan, en welke dilemma’s liggen er op tafel? Ik voer graag gesprekken die verder gaan dan zakelijke uitdagingen en ook de persoonlijke ontwikkeling raken. Open en eerlijk. Gladde pr-praatjes horen we immers al genoeg.”

BusinessWise breidt mediamix verder uit

De lancering van het radioprogramma markeert een nieuwe fase in de groei van BusinessWise als zakelijk mediamerk. Het platform is actief in diverse contentvormen en blijft zich richten op de verdieping van zakelijke thema’s via inspirerende verhalen en directe gesprekken.

De eerste uitzending van BusinessWise Visual Radio is op vrijdag 24 oktober om 12.00 uur live te beluisteren via New Business Radio en te bekijken op businesswise.nl.

www.dpgmediagroup.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Lokaal mediagebruik versterkt aandacht en impact

14-04-2026 | 16:43:00
Een bewuste keuze voor lokale journalistieke media zorgt voor meer focus, rust en betrokkenheid bij mediagebruikers.

DPG Media onderzoekt eigen technologie voor Videoland

14-04-2026 | 00:00:00
DPG Media onderzoekt of het de streamingtechnologie Bedrock die Videoland sinds 2021 gebruikt kan inruilen voor eigen technologie die bij onder meer VTM wordt gebruikt. DPG Media heeft bij de overname van RTL Nederland afgesproken de diensten van Bedrock tot minstens 1 juli 2028 te zullen afnemen

RTL Nederland: Lichte omzetgroei met ebitda-daling door overname

02-04-2026 | 15:13:00
RTL Nederland draaide over geheel 2025 een omzetgroei van 1,4 procent en zag zijn ebitda-winst dalen met 24 miljoen euro naar 133 miljoen euro. Dit blijkt uit bestudering door Marketing Report van de jaarstukken van DPG Media en RTL Group

DPG Media groeit door integratie RTL en abonnementen

31-03-2026 | 14:32:38
DPG Media heeft in 2025 een omzet van ruim 2 miljard euro gerealiseerd, mede door de integratie van RTL Nederland en beperkte organische groei.

DPG Media publiceert Journalistiek Jaarverslag 2025

25-03-2026 | 10:11:00
In het verslag over 2025 blikken 17 hoofdredacties van Nederlandse en Belgische nieuwsmerken terug op hun belangrijkste producties, innovaties en journalistieke afwegingen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.