Britse Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

Ziggo, dat onderdeel is van VodafoneZiggo, start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat. In de campagne, ontwikkeld door het Britse Brothers & Sisters, keert Elise Schaap terug en wordt met humor ingezoomd op het gebruik van het netwerk in het dagelijks leven.

De campagne bouwt voort op de eerder geïntroduceerde positionering het altijd alles netwerk. Waar eerder de nadruk lag op de veelzijdigheid van het netwerk, verschuift de focus nu naar hoe klanten dat netwerk gebruiken in de praktijk. Onlangs kwam in het nieuws dat Brothers & Sisters ook het Vodafone-account bij VodafoneZiggo overneemt.

Mark van Zon, Managing Director bij Ziggo: "Klanten moeten op ons kunnen bouwen. We laten met deze campagne op een humoristische manier zien dat wij ervoor zorgen dat de benodigde snelheid er altijd is. Of je nou een razendsnelle actiefilm streamt, een drama-ziekenhuisserie kijkt of een virtuele marathon racet op zolder; we versterken ons netwerk continu, zodat klanten zich volledig kunnen focussen op wat voor hen belangrijk is, zonder dat zij zich druk hoeven te maken over hun snelheid."

Van snelheid naar gebruik in de praktijk

In de campagne legt Ziggo minder nadruk op theoretische pieksnelheden en meer op beweerde betrouwbaarheid. Het bedrijf biedt momenteel downloadsnelheden tot 2 Gbit/s en heeft plannen om dit later dit jaar in verschillende steden uit te breiden naar downloadsnelheden van 4 en 8 Gbit/s. De uploadsnelheden blijven ten opzichte van glasvezel achter.

In de campagne ligt de nadruk niet op de techniek maar op het leveren van de benodigde downloadsnelheid op elk moment, afgestemd op wat de gebruiker op dat moment doet.

Alle media wordt ingezet

De campagne wordt uitgerold via televisie, radio, online, social media en out-of-home. WPP Media (Wavemaker) is het mediabureau dat daarvoor instaat.

Credits:

Agencies: Brothers & Sisters (creative agency) | Productie: Holy Fools || Wikke van der Burg / Monique Jansen / Amal Rejeb | Director:  Jamille van Wijngaarden | Dop: Robbie van Brussel | Offline edit: Editors Amsterdam | Grading: Crabsalad | VFX & online:  Uni_verse Studio | Talent: Elise Schaap @ no19 management | Art dept: Jelier & Schaaf | Styling: Monica Petit, Maartje Wevers, Claudia Engels | AI production: Not Just Any London | Sounddesign: Public Audi


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.