Bram Endedijk wordt host NRC Vandaag

Bram Endedijk is vanaf 10 februari de vaste host van de dagelijkse nieuwspodcast NRC Vandaag. De 35-jarige journalist schreef eerder onderzoeksverhalen bij NRC over misdaad en burgers die in de verdrukking zitten. Gabriella Adèr (37) blijft ook te horen als host van NRC Vandaag.

De podcast NRC Vandaag biedt aan het begin van de werkdag een actueel verhaal in twintig minuten, in samenwerking met NRC-redacteuren. Bram Endedijk is van plan nog vaker aandacht te besteden aan de keuzes die op de NRC-redactie worden gemaakt, hoe journalisten te werk gaan. 
Bram Endedijk: "Het is belangrijk om niet alleen verhalen te vertellen, maar ook om uit te leggen hoe die tot stand komen. Transparantie over het journalistieke proces helpt het vertrouwen in de media te behouden. Wij zien het als onze taak om feiten naar voren te brengen, zodat onze luisteraars en lezers zelf een mening kunnen vormen over wat zij belangrijk vinden."

NRC Vandaag werd in november voor het tweede jaar op rij bekroond met een Dutch Podcast Award.

Voor meer informatie: nrc.nl/podcastvandaag


NRC biedt abonnees selectie van artikelen uit The Economist

20-04-2026 | 13:27:00
NRC is gestart met het aanbieden van een selectie van artikelen uit het Britse weekblad The Economist voor abonnees te lezen bij NRC. Sinds maart 2025 hebben NRC-abonnees die zich registreren ook (onbeperkt) kosteloos tot The New York Times

Madelon Fortuin: Laagste churn ooit in 2025 mede dankzij New York Times

09-12-2025 | 15:01:00
Madelon Fortuin is commercieel directeur bij Mediahuis NRC. We blikken met haar terug op het afgelopen jaar en het komende jaar

[Vacatures] NRC zoekt een Nieuwsredacteur

13-11-2025 | 07:55:00
NRC is per direct op zoek naar Nieuwsredacteur (0,6 fte)

Politieke kopstukken te gast in Haagse Zaken van NRC

24-09-2025 | 11:55:00
NRC begint met een serie wekelijkse interviews met lijsttrekkers, in de aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen.

Mediahuis NRC en Airborne ontwikkelen podcastserie Achmea

22-09-2025 | 13:37:00
De reeks richt zich op maatschappelijke thema’s als duurzaamheid en toekomstbestendig werken.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jim Abbring: Finally zoekt spanning in creatie

21-04-2026 | 12:10:00
In gesprek met interviewer Bas Vlugt gaat het over de rol van nieuwsgierigheid in het creatieve proces, de samenwerking met klanten en hoe het vak verandert onder invloed van technologie en verwachtingen.

NN breidt podcastreeks uit met Mauritshuis-serie

21-04-2026 | 11:56:00
In deze vierde serie staat de geschiedenis van het museumgebouw centraal, met Splinter Chabot als presentator.

SuperRebel.Agency lanceert campagne attractie This is Holland

21-04-2026 | 11:11:00
De campagne moet de merkbekendheid vergroten en meer bezoekers aantrekken, zowel uit binnen- als buitenland.

Rein van der Ven: Lekker wakker worden, met een Clio Award

21-04-2026 | 11:01:52
Marketing Report is in alle vroegte in Haarlem en spreekt met Rein van der Ven, Creative Director bij Havas Lemz, over de campagne Nederland valt uit voor de Rijksoverheid

Bente nieuwe gezicht van Vodafone

21-04-2026 | 07:28:00
Vodafone start een campagne met zangeres Bente waarin de Unlimited-bundels centraal staan. De campagne maakt deel uit van een bredere positionering onder de noemer Alleen bij Vodafone
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.