Brad Pitt larger than life bij Amsterdamse Bos door actie Mediaplus en De'Longhi

De’Longhi koos samen met Mediaplus Netherlands eens voor wat anders dan een abri, wat resulteerde in een gigantische mural bij de ingang van het Amsterdamse Bos. De muurschildering is 120 vierkante meter en kwam tot stand in samenwerking met Clear Channel Outdoor en ikwilgraffiti.nl.

In de hoofdrol Brad Pitt, het gezicht van de wereldwijde campagne. De mural is onderdeel van het Perfetto-verhaal van De'Longhi met Brad Pitt.

Lars Knippenburg, Communication Director bij Mediaplus: “Voor de Nederlandse markt is in 2024 gekozen om meer impactvolle onderdelen in te zetten om het merk te laden. Naast grote steigerdoeken in steden als Rotterdam en Utrecht, is de mural hier een goed voorbeeld van. Het was indrukwekkend om de campagne van De’Longhi op deze manier tot leven te zien komen.”

www.house-of-communication.com

www.delonghi.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Ewoud van Zwam in de jurykamer van de AMMA’s

26-03-2026 | 15:27:00
In dit interview deelt hij zijn ervaringen uit de jury, de discussies achter de schermen en wat hem opviel tussen de inzendingen van dit jaar.

House of Communication versterkt cultuur en client leadership

12-03-2026 | 15:51:00
House of Communication Amsterdam versterkt zijn organisatie met twee strategische aanstellingen

Mediaplus versterkt top met Uwe Roschmann

10-03-2026 | 14:34:00
Roschmann rapporteert direct aan Matthias Brüll, Global CEO van Mediaplus Group, en werkt nauw samen met Barbara Evans, Managing Partner van Mediaplus International.

MIE’26 gemist? Dit zijn de belangrijkste inzichten

17-02-2026 | 16:37:00
Mediaplus over de belangrijkste inzichten van MIE’26 en de prioriteiten voor data, AI en merkstrategie
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Britse Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

Programma Agency at Night in Rotterdam bekend

13-04-2026 | 15:59:12
Tijdens het evenement openen tientallen creatieve en digitale bureaus hun deuren voor publiek en laten zij zien wat er normaal achter de schermen gebeurt.

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.