Boomerang FT. lanceert Maritieme Studies Nederland voor instroom in de maritieme sector

Gen Z-agency Boomerang FT., onderdeel van Publicis Groupe, heeft Maritieme Studies Nederland (MSNL) gelanceerd om het imago van maritieme opleidingen te versterken en de instroom van jongeren in de sector te bevorderen.

Na een intensieve samenwerking van een jaar met het Breed overleg Maritiem Onderwijs en inspiratiesessies voor opleidingshoofden, presenteert Boomerang FT. met trots het nieuwe platform.

De maritieme sector in Nederland kampt al langere tijd met een tekort aan vakmensen. Om deze kloof te dichten, heeft Boomerang FT. een overkoepelende branding ontwikkeld voor alle opleidingen in scheepsbouw, scheepvaart en maritieme techniek. MSNL richt zich op jongeren van VMBO- tot en met HBO-niveau, met als doel de sector aantrekkelijker te maken voor de nieuwe generatie.

Maritiem platform

MSNL biedt via één platform een overzicht van alle maritieme studies, scholen, locaties en carrièremogelijkheden. Met inzet van student-ambassadeurs wordt relevante content voor sociale media, zoals TikTok en Instagram, co-gecreëerd om potentiële studenten te inspireren en informeren. De website van MSNL biedt daarnaast informatie over open dagen en locatie-opties.

Deze lancering vormt de eerste stap in een bredere rebranding van de maritieme sector. Met MSNL wil Boomerang FT. de Nederlandse trots en innovatie binnen de sector versterken en jongeren enthousiasmeren voor een loopbaan in deze belangrijke industrie.

Renee van den Oetelaar, Head of Boomerang FT.: “Heel het team is enthousiast dat MSNL gisteren live is gegaan, er is een jaar lang achter de schermen intensief aan gewerkt en ontzettend veel op geschakeld (ivm de hoeveelheid belanghebbende partijen). Ook heeft het Breed Overleg Maritieme Opleidingen gisteren aan ons laten ernaar uit te kijken om samen met ons (Boomerang FT.) fase 2 in te gaan! De fase waarin we nog vaker het veld in gaan, nog meer content gaan creëren samen met nog meer student-ambassadeurs. Heel veel zin in!”

www.boomerangagency.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een (Senior) Contentmanager

12-05-2026 | 11:43:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar(Senior) Contentmanager - Amsterdam

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een (Junior) Contentmanager

12-05-2026 | 11:29:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar(Junior) Contentmanager - Amsterdam

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Campaign Manager (PMX)

29-04-2026 | 09:32:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Campaign Manager (PMX) - Amsterdam

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Senior Influencer Marketing Manager

08-04-2026 | 09:54:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Senior Influencer Marketing Manager - Amsterdam

TUI stelt Chief Out-of-Officer aan

07-04-2026 | 10:20:00
TUI heeft de functie Chief Out-of-Officer ingevuld. De vacature, die eind maart werd gelanceerd, bleek geen 1 aprilgrap maar een campagne die leidde tot honderden sollicitaties.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.