Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

Na 14 jaar in marketing start Boaz Disselkoen zijn eigen bureau. Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.

Boaz Disselkoen werkte eerder voor merken als Brand Bier, Lagunitas, de GGD, Karvan Cévitam, De Ruijter en Venz. Per 1 maart vertrok hij bij KraftHeinz. Inmiddels zijn de eerste campagnes van Studio BRO BRO gelanceerd.

Visie achter Studio BRO BRO

De naam van het bureau verwijst naar zijn twee zoons, Max en Sam. Volgens Boaz Disselkoen vormen zij ook de basis van zijn kijk op merken.

Boaz Disselkoen: "Voor mijn zoons hoop ik dat ze gelukkig opgroeien, hun eigen karakter ontwikkelen en uiteindelijk hun eigen weg vinden. Als vader probeer ik daarin richting, aandacht en vertrouwen te geven.

Het mooie is: zo heb ik ook altijd naar mijn werk en merken gekeken. Als iets dat kan groeien als je de juiste keuzes maakt, ergens echt verantwoordelijkheid voor neemt en natuurlijk veel tijd en liefde insteekt (en wat geld)."

Strategie, creatie en uitvoering

Studio BRO BRO combineert volgens Boaz Disselkoen strategie, creatie en uitvoering binnen één rol. Daarmee wil hij direct schakelen met opdrachtgevers, zonder overdracht tussen verschillende lagen of bureaus.

Boaz Disselkoen: "Geen overdracht tussen lagen of bureaus, maar direct schakelen met degene die denkt, maakt én het zo presenteert dat je zowel intern als extern iedereen mee kan krijgen."


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek

Endeavour: Linkbuilding is niet dood, maar volwassen geworden

15-06-2026 | 19:00:10
Linkbuilding is volgens Endeavour nog altijd een belangrijke factor voor online zichtbaarheid, ondanks terugkerende discussies over de afnemende waarde ervan

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation

Alexander Cha'ban: Save yourself, drink urine

15-06-2026 | 09:21:00
Toen ik aan het begin van mijn studies reclamevormgeving stond, kon niets mij voorbereiden op de creatieve durf en eigenzinnigheid van KesselsKramer.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.