BNR Nieuwsradio lanceert MKB Café

BNR Nieuwsradio lanceert een nieuw wekelijks programma waarin ondernemers samenkomen om zakelijke dilemma's te bespreken en naar oplossingen te zoeken.

In MKB Café, gepresenteerd door Lauren Verster, gaan twee ondernemers met verschillende achtergronden met elkaar in gesprek over actuele ondernemersvraagstukken. Het programma wordt geproduceerd onder de redactionele verantwoordelijkheid van BNR en is mogelijk gemaakt door de Kamer van Koophandel (KVK). De eerste aflevering is te horen op 3 februari 2025.

Lauren Verster: "Ondernemers nemen grote risico's en werken zich vaak uit de naad aan iets dat bijna groter is dan henzelf. Ze moeten creatief zijn, om kunnen gaan met onzekerheid én leiding kunnen geven. Juist dat maakt ze voor mij zo fascinerend om te interviewen."

Willemijn Manshanden-Bots, Lead Merk & Marketing bij KVK: "MKB Café is een waardevol platform voor ondernemend Nederland, het MKB in het bijzonder. Het mooie aan dit concept is dat de ondernemers verder gaan dan alleen het bespreken van problemen en dilemma's – ze werken toe naar concrete oplossingen die ondernemers direct kunnen toepassen in hun eigen bedrijf. We zijn blij dat we een bijdrage kunnen leveren aan dit programma en zo ondernemend Nederland houvast kunnen geven."

Praktische oplossingen voor ondernemersuitdagingen

MKB Café is wekelijks te beluisteren op BNR, elke maandagmiddag om 14:30 uur. Alle afleveringen zijn ook beschikbaar als podcast via BNR en andere grote podcastplatforms. Het programma wordt gemaakt in samenwerking met The Committed Agency.

www.fdmg.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

NPO is trots op recordjaar 2025 met 1 miljard aan inkomsten

05-06-2026 | 01:35:00
De NPO zegt trots te zijn op de prestaties uit 2025. Dit stellen de leden van de Raad van Bestuur van de NPO

Luistercijfers mei 2026: Qmusic ondanks daling commercieel marktleider

03-06-2026 | 17:45:00
Marketing Report heeft de mei 2026-maandcijfers verkregen uit het NMO Luisteronderzoek. Marketing Report heeft de april 2026-maandcijfers verkregen uit het NMO Luisteronderzoek. Qmusic daalt in marktaandelen, maar blijft marktleider in de doelgroepen 20-49, 20-59 en 25-54 jarigen

Eva Hol: SXSW laat zien hoe snel AI ontwikkelt

02-06-2026 | 10:25:00
Marketing Report is in Londen bij South by Southwest (SXSW), waar Bas Vlugt in gesprek gaat met Eva Hol, hoofdredacteur van FunX

[DutchMedia Podcast] met Marc Adriani over BNR Nieuwsradio

29-05-2026 | 10:31:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: AI herdefinieert merkzichtbaarheid

05-06-2026 | 11:17:51
Nu consumenten steeds vaker AI gebruiken voor aanbevelingen en aankoopbeslissingen, moeten merken ook voor de algoritmes zichtbaar zijn

met melk. creatieve partner van Ahead Nutrition

05-06-2026 | 10:43:00
De Rotterdamse partij gaat aan de slag met creatieve communicatie, social content en merkuitingen voor het Duitse snackmerk.

Bitvavo lanceert WAGMI-campagne met $hirak en Jonna Fraser

05-06-2026 | 10:31:46
Met een anthem van $hirak en Jonna Fraser brengt de campagne voetbal, muziek, cultuur en de crypto-community samen.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.