BNR Nieuwsradio lanceert betaalde streamingdienst BNR Plus

Reclameloos en met exclusieve content

BNR Nieuwsradio heeft de betaalde streamingdienst BNR Plus gelanceerd. Daarmee biedt de nieuwszender zijn podcasts reclameloos en krijgen luisteraars toegang tot nieuwsbrieven, evenementen en exclusieve podcasts. BNR Plus is zo opgezet dat geïnteresseerden abonnee worden op de podcast naar hun keuze. Dat kan bij Boekestijn & De Wijk (4,99 euro per maand of bij een jaarabonnement 3,99 euro per maand), Petrolheads APK (50 euro per jaar) en Pro Forma (3,99 euro per maand of bij jaarabonnement 2,99 euro per maand). Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk gaan bijvoorbeeld voor de abonnees acht colleges per jaar geven.

Het is voor het eerst dat BNR Nieuwsradio abonnementenmodellen introduceert, waarmee het extra omzetten wil genereren. FD Mediagroep waar BNR Nieuwsradio onderdeel van is, is uiteraard met het Financieele Dagblad zeer bekend met abonnementsmodellen. FD Mediagroep is in handen van HAL Holding.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TFA levert stem voor WK 2026-campagne van VI

08-06-2026 | 11:30:56
In de campagne moest de voice-over volgens TFA voelbaar maken wat Voetbal International wil uitdragen: altijd aanwezig zijn waar het voetbal gebeurt

NPO is trots op recordjaar 2025 met 1 miljard aan inkomsten

05-06-2026 | 01:35:00
De NPO zegt trots te zijn op de prestaties uit 2025. Dit stellen de leden van de Raad van Bestuur van de NPO

[DutchMedia Podcast] met Marc Adriani over BNR Nieuwsradio

29-05-2026 | 10:31:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.

Bas Vlugt: Hilversum blijft fascineren én schuren

20-05-2026 | 13:14:00
Peter Wybenga gaat in gesprek met Bas Vlugt en David de Jong over twee spraakmakende boeken over de Nederlandse televisiewereld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.