BN’ers reiken Qmusic Top 40 Awards uit: Fred van Leer, Romy Monteiro, Loiza Lamers

Vrijdag 3 februari rolt de rode loper uit voor de Qmusic Top 40 Awards. Tijdens de meer dan twee uur durende liveshow worden de best scorende artiesten en nummers van het afgelopen jaar bekroond met een award.

De prijzen worden dit jaar uitgereikt door Fred van Leer, Kalvijn, Nina Warink, Romy Monteiro, Loiza Lamers en Qmusic-dj's Mattie Valk, Kai Merckx en Bram Krikke.

Vier publieksprijzen

Er zijn dit jaar elf awards te vergeven. Nieuw is de Qmusic Top 40 Icon Award voor een artiest die een bijzondere prestatie heeft geleverd. Zangeres Maan ontving deze prijs onlangs tijdens de 3000e uitzending van de Top 40. Ook zijn er dit jaar vier publieksprijzen, die voor Beste Live Act (nationaal en internationaal) en die voor Beste DJ-act (nationaal en internationaal). De winnaars van deze publieksprijzen worden bepaald door de luisteraars van Qmusic.

Op vrijdag 3 februari host Qmusic-dj en Top 40-presentator Domien Verschuuren de Qmusic Top 40 Awards tijdens een liveshow in Rotterdam Ahoy. Dit zal ook live te volgen zijn op Qmusic en via een livestream op Qmusic.nl en AD.nl.

www.qmusic.nl

www.ad.nl

www.dpgmedia.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Friday Foundry organiseert Cannes-editie

19-06-2026 | 11:40:00
Vrijdag 26 juni organiseert Friday Foundry een sessie in Cannes waarbij opkomend en jong talent met meer ervaren professionals van creatieve bureaus samenkomen om ervaringen uit te wisselen

Happy Horizon wint zilver en brons bij internationale AI Comms Awards

19-06-2026 | 10:24:00
Happy Horizon heeft twee internationale AI Comms Awards gewonnen tijdens de eerste editie van de prijsuitreiking in Londen

TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne

18-06-2026 | 16:08:00
De campagne is ontwikkeld door NOISE in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en draait om een herkenbaar moment onder de douche

ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium

18-06-2026 | 15:23:34
De campagne is volgens ARTIS een van de grootste marketingcampagnes in de geschiedenis van de organisatie en brengt de onderwaterwereld van het Aquarium naar de stad

VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital

18-06-2026 | 12:56:59
De samenwerking omvat de ontwikkeling van de merkstrategie, het merkverhaal, het merkthema, de visuele identiteit en de redesign van de website.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.