Bindinc. neemt Mark de Jonge aan als uitgever
Bindinc. versterkt met de komst van Mark de Jonge haar positie als uitgever van tv-gidsen in Nederland. Mark de Jonge heeft zijn sporen verdiend op het gebied van consumentenmarketing en strategie, onder andere bij creatief bureau JUMP! Retail en het marketingteam van Praxis. Mark wordt lid van het MT van Bindinc. en verantwoordelijk voor alle gedrukte televisiegidsen en magazines.
Gabrielle de Jong, CEO van Bindinc.: “In onze transitie van traditionele uitgever naar digitaal mediabedrijf is het belangrijk onze legacy te koesteren. Met de komst van Mark de Jonge versterken wij opnieuw onze printactiviteiten, nog steeds een belangrijk onderdeel van onze business. Met al zijn ervaring en focus op de consument is Mark de juiste persoon om in de doorlopende optimalisatieslag en schaalvergroting het belang van de lezer centraal te houden. Tevreden abonnees zijn tenslotte de eerste voorwaarde voor onze winstgevendheid op de lange termijn en het verder uitbouwen van onze leidende positie in Nederland.”
Mark de Jonge: “De uitgeverij van Bindinc. bevindt zich in een uitdagende markt. Het draait om de juiste balans tussen kwaliteit leveren aan onze lezers, intelligent produceren en commercieel interessant zijn voor adverteerders. We blijven met onze sterke, ervaren teams bouwen aan de beste en slimst gemaakte televisiegidsen van Nederland. Ik ben trots dat ik onderdeel mag zijn van dit bijzondere mediabedrijf waar lef en eigenaarschap voorop staan.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Anne Rose Zonneveld: Cosmopolitan hanteert social video first-strategie
Paul Sies CEO Audax Groep
Girlscene introduceert AI-project GenZclopedie
Dennis Kortekaas (Kompas Network): Van uitgeverij naar medianetwerk
NMO Mediatrends 2025: mediagedrag digitaliseert verder
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Niels Braat: Is same day delivery de toekomst van retail?
Being There zet SiSi terug op de kaart met campagne
Laatste plekken voor seminar over YouTube en video
OomAgent speurt bureaus op
Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers