Betaalapp voor mkb Klearly gelanceerd in Nederland

De app Klearly is vanaf nu te downloaden. Met de toepassing maken mkb’ers met slechts een paar handelingen een pinapparaat van hun mobiele telefoon. De fintech start-up heeft 2,1 miljoen euro opgehaald in een pre-seed investeringsronde, geleid door investeringsmaatschappijen Antler en Global PayTech Ventures.

Sam Koekoek, CEO en medeoprichter van Klearly: "Ondernemers en kleine bedrijven gebruiken nog vaak mobiele pinapparaten. Niet alleen moeten zij die apart aanschaffen, ze hebben ook vaak te kampen met problemen zoals een slechte connectie, lege batterijen en ondoorzichtige prijzen. Onze gratis app integreert direct met de hardware van je smartphone en je betaalt alleen voor wat je gebruikt. Dankzij ons geautomatiseerde aanmeldproces kunnen gebruikers binnen enkele minuten na registratie al betalingen ontvangen."

De toekomst van betalen

In de afgelopen maanden draaide Klearly een uitgebreide pilot met chauffeurs van de Taxicentrale Amsterdam (TCA) en de Rotterdamse Taxicentrale (RTC). De fintech startup is nu de aangewezen partner van alle grotere taxicentrales in Nederland, waaronder het internationaal opererende Bolt. Ook in de horeca en bij rederijen groeit de interesse in Klearly. Het aantal door de fintech verwerkte betalingen is mede hierdoor in de afgelopen maand toegenomen met maar liefst 173 procent.

www.klearly.nl

Lees ook:

Isha van Egmond: Soms maken we het nieuws zelf

21-06-2026 | 11:10:00
Isha van Egmond is Teamlead PR bij Mediatic. Zij is genomineerd voor PR Talent van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards. We spreken haar

Mediatic en YoungCapital bereiken miljoenen jongeren

16-06-2026 | 06:00:00
YoungCapital heeft met een campagne rond solliciteren via Instagram landelijke media-aandacht gegenereerd en miljoenen jongeren bereikt.

Vijf genomineerden voor PR Talent van het Jaar 2026

26-05-2026 | 13:10:00
PR Talent van het Jaar 2026: De genomineerden zijn Isa van Schaik, Steven Floris, Isha van Egmond, Doron Beuns, Rosalie Smit

YoungCapital start met solliciteren via Instagram

14-04-2026 | 09:52:00
YoungCapital introduceert solliciteren via de chatfunctie van Instagram. Met de inzet van een AI-tool kunnen jongeren direct vanuit het platform op vacatures reageren.

Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact

20-03-2026 | 12:29:00
De acceptatie is echter afhankelijk van het vermogen om klantvragen daadwerkelijk op te lossen. Dat blijkt uit de Nationale Voice Monitor


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Gut Amsterdam wint Zilveren en Bronzen Lion

23-06-2026 | 14:30:00
Gut Amsterdam heeft samen met Jones Knowles uit Londen zowel een Zilveren als Bronzen Lion gewonnen voor de campagne Dressed for Wimbledon die het voor het biermerk Stella Artois heeft gemaakt

Videogames blijven grootste entertainmentmarkt

23-06-2026 | 14:04:00
Het grootste deel van de consumentenbestedingen gaat naar smart devices, zoals smartphones en tablets.

Cees Dingler: De echte waarde verschuift naar ideeën

23-06-2026 | 09:46:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Cees Dingler, oprichter van Capitola, tegenwoordig ook bekend van Oom Agent.ai.

Twee R*AW-teams winnen Cannes KWF Pitch

23-06-2026 | 09:33:00
Tijdens Cannes Lions zijn dit jaar twee duo’s uitgeroepen tot winnaar van de RA*W-pitch voor KWF

Bob ten Berge: We bouwen ecosystemen rond makers

23-06-2026 | 09:21:00
Tijdens Marketing Report Radio in Cannes spreekt Bas Vlugt met Bob ten Berge, eigenaar van [WERKTITEL].
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.