Being There ontwikkelt campagne voor Micazu: Huizen die goed zijn in vakantie

Reclamebureau Being There en mediabureau The Committed Agency hebben samen een campagne ontwikkeld voor Micazu: Huizen die goed zijn in vakantie.

De campagne draait om drie televisiecommercials, out-of-home-uitingen en een uitgebreide digitale strategie. In de televisiecommercials staan de faciliteiten in en rond de vakantiehuizen centraal. Elk huis wordt gepresenteerd als dé expert in wat het goed doet, namelijk vakantie houden.

Anna Rijnders, Marketing Manager van Micazu: “Een vakantiehuis maakt of breekt je vakantie. Daarom vinden wij dat een huis moet passen als een maatpak - het moet voelen als jouw vakantie. Onze campagne vangt precies dat gevoel: de huizen op Micazu doen wat ze beloven, ze zijn gewoon goed in vakantie.”

 

Credits: 
Klant: Micazu | Verantwoordelijk bij klant: Anna Rijnders (Marketing Manager) | Bureau: Being There | Strategie, Concept en productie: Being There | Regie: Ronald van Vessem | Producer: Lotte de Rooij | Media: The Committed Agency (Paulien van Stijn, Leon Bultman)

www.there.nl

www.micazu.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Being There zet SiSi terug op de kaart met campagne

16-04-2026 | 12:05:50
Met deze stap activeren de partijen opnieuw de communicatie en zetten ze in op een herpositionering richting een moment van ontspanning.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Robrecht Stoekenbroek: Interne communicatie vraagt creativiteit

12-03-2026 | 11:20:00
Hoe krijg je mensen in beweging, niet alleen als consument, maar juist ook als medewerker? Daarover gaat het gesprek met Robrecht Stoekenbroek, Managing Director & Strategy bij Being There.

Koopmans laat zien: thuis is meer dan je ouderlijk huis

11-03-2026 | 12:54:00
Koopmans lanceert een campagne waarin het vertrouwde thuisgevoel van het merk een bredere betekenis krijgt.

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.