Áron Borbély motion- en graphic designer This Agency

Het Amsterdamse This Agency groeit lekker door en heeft Áron Borbély aangenomen als motion- en graphic designer.

Met meer dan zes jaar ervaring in zijn zelf opgezette designstudio in Budapest, zal Áron This helpen hun ontwerpen naar een volgend niveau te tillen. Hij heeft skills binnen branding, motion design, packaging, event design, en UX/UI, maar ook veel samengewerkt met verschillende bureaus: Bold Ideas, DDB, MOME Budapest en POD London. Ook heeft hij gewerkt voor een repertoire aan uiteenlopende klanten. Onder andere: Coca-Cola Co., Vodafone, Adobe MAX en RTL.

Áron Borbély: "Vanwege mijn Hollandse lengte voel ik mij helemaal thuis in Amsterdam. Van het bukken voor lage deurposten tot het uittorenen boven de tulpen. Het is hier nooit saai, maar wat ik het allerleukste vind aan deze stad? De bruisende creativiteit en eindeloze mogelijkheid voor avontuur."

www.thisagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Colorclub presenteert roadmap voor toekomst van events

02-06-2026 | 16:39:00
De eventsector staat op een kantelpunt. Dat is de conclusie van het eerste RE:HUMAN-congres, georganiseerd door event agency Colorclub in de Planet Group Arena in Gent.

Dorst & Lesser lanceert AI-bureau Jack & AI

02-06-2026 | 16:00:05
Dorst & Lesser heeft Jack & AI gelanceerd, een bureau dat zich richt op de ontwikkeling van AI Content Engines voor merken.

Line-up St-Canneke 2026 compleet

02-06-2026 | 15:42:38
Tijdens het evenement worden inzichten, trends en bekroond werk van Cannes Lions gedeeld met professionals uit de sector.

Rijksoverheid zet aanbesteding campagnes Dienst Publiek en Communicatie uit

02-06-2026 | 15:38:15
De Rijksoverheid heeft via het Ministerie van Algemene Zaken een aanbesteding uitgezet voor de campagnes die via de Dienst Publiek en Communicatie (DPC) worden uitgezet.

Richard Smoorenburg: De holdco als walled garden

02-06-2026 | 14:33:00
In een van mijn vorige columns vroeg ik uiterst vriendelijk of ik een keertje mocht meekijken onder de motorkap van de ronkende AI-platformen van de grote holdco’s.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.