ARA ontwikkelt Jazeker-campagne voor De Hypotheker

ARA heeft samen met De Hypotheker een merkcampagne ontwikkeld waarin Jazeker wordt neergezet als antwoord op onzekerheid op de woningmarkt. De campagne toont hoe hypotheekadvies kan leiden tot meer zelfvertrouwen bij het kopen van een huis.

In de campagne staan twee vrouwen centraal die tijdens een bezichtiging het voortouw nemen, gewapend met een rolmaat en overtuiging. De boodschap: met het juiste advies sta je sterker.

 

Vertrouwen begint met goed advies

Miranda Berends, hoofd marketing & communicatie bij De Hypotheker: “De markt blijft uitdagend, maar biedt ook kansen, ook voor starters. Onze diensten en advies helpen hen om sterk in te stappen. Met meer dan 190 vestigingen hebben we de slagkracht van een nationale speler, gecombineerd met de persoonlijke aanpak van een lokale adviseur. Die boodschap wilden we op een jonge, zelfverzekerde manier overbrengen. Op een Jazekere manier, inderdaad.”

De Hypotheker wil met deze campagne herkenning creëren bij kopers die door de markt zijn gaan twijfelen.

ARA kiest voor zelfverzekerde toon

De campagne is ontwikkeld door ARA. Jimi de Groot, associate creative director: “Huizen zijn een hot topic. En communicatie rond hypotheken is verzadigd.” Lisa Winkel, ook associate creative director: “We focussen ons volledig op awareness. Samen met De Hypotheker kiezen we een zelfverzekerde toon – mét entertainmentwaarde. Zo snijden we door de ruis en blijven we top of mind.”

De tv-commercial is geregisseerd door Ivan Boljat en geproduceerd door 10/10. Voor de social video’s werkte ARA samen met Mamascreen.

Credits:
Klant: De Hypotheker | Eindverantwoordelijke klant: Sanne de Laat, Miranda Berends, Carina Kloet, Stephanie Wierdsma | Bureau: ARA Creative Agency | Account: Catherina Bostantzis
Creatie: Lisa Winkel, Jimi de Groot | Creative director: Lon de Grunt | Productie | Maatschappij: 10/10 | Regisseur: Ivan Boljat | Producer: Noa Lemaire | D.O.P.: Levien Priem | Editor: Daan Kouijzer | Grading: Wietse van Bezooijen | Audio: Studio Levalo

www.ara.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ARA Creative Agency ontwikkelt campagne Sok je mee

22-09-2025 | 15:54:22
Op Wereld Alzheimer Dag presenteert Team Alzheimer de campagne Sok je mee. Doel is zoveel mogelijk Alzheimer Socks te verkopen

[Vacatures] ARA Creative Agency zoekt een Creatief

19-08-2025 | 08:38:00
ARA Creative Agency is per direct op zoek naar Creatief - Fulltime · Eindhoven

[Vacatures] ARA Creative Agency zoekt een Account Manager

19-08-2025 | 08:23:00
ARA Creative Agency is per direct op zoek naar Account Manager - Fulltime · Rotterdam

Agency at Night Rotterdam 2025!

19-05-2025 | 15:46:00
Voor het tweede jaar op rij was Marketing Report in Rotterdam voor Agency at Night. Wat een feest!

Lisa Winkel: Wij zetten creatief Rotterdam op de kaart

12-05-2025 | 11:39:00
[Interview] Associate Creative Director bij ARA over Agency at Night Rotterdam

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.