Annis Anakotta Creative Director VENGEAN

Annis Anakotta is gestart als Creative Director bij VENGEAN. Hij brengt jarenlange ervaring mee uit verschillende creatieve bureaus en werkt daarmee aan de verdere ontwikkeling van het bureau.

Anakotta was eerder actief bij bureaus als Wave, Pluspoint, Indie, JWT, Han Snel en Brompton Road. Daarnaast richtte hij mede het bureau WRAP op. Vanuit die achtergrond neemt hij zowel creatieve expertise als ondernemerservaring mee.

Internationale en nationale campagnes

Anakotta werkte aan campagnes voor internationale merken zoals Coca-Cola, PepsiCo, Singapore Airlines en Philips Domestic Appliances, inmiddels Versuni. Ook ontwikkelde hij campagnes voor Nederlandse merken als Bakker Bart, Tele2, Hans Anders en Belsimpel.

Zijn werk combineert internationale creativiteit met een sterke focus op herkenbaarheid en aansluiting bij het merk.

Retail kracht

Naar eigen zeggen heeft Anakotta een bijzondere affiniteit met retail. Die expertise is volgens VENGEAN van waarde voor klanten als Hans Anders Nederland en België en eyes + more.

Met zijn brede ervaring verwacht het bureau creatieve meerwaarde te bieden aan zowel bestaande als nieuwe klanten.

www.vengean.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.

DVJ Insights versterkt consultancyteam

06-05-2026 | 09:32:58
DVJ Insights breidt het Nederlandse consultancyteam uit met Jantine Cornel en Stefanie Pooyé

FCB Amsterdam haalt creatief duo binnen

04-05-2026 | 17:09:20
FCB Amsterdam versterkt het creatieve team met de komst van Art Director Floris Zandvliet en Copywriter Frederique Rote.

met melk. breidt Creative Party uit met Merijn Breedvelt

04-05-2026 | 12:14:00
Hij gaat zich binnen met melk. richten op het ontwikkelen en uitwerken van concepten voor klanten.

VodafoneZiggo benoemt Judith Zuijderhoudt-Damen tot Director External Affairs

01-05-2026 | 17:59:00
Telecombedrijf VodafoneZiggo heeft Judith Zuijderhoudt-Damen tot Director External Affairs benoemd per 1 april 2026. Ze volgt daarmee Ronald van der Aart op die ruim twee jaar deze functie vervulde op interim-basis
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.