Angelique de Hont Managing Director Matter

De Hont was sinds 2022 COO bij contentmarketingbureau Matter

Contentmarketingbureau Matter benoemt Angelique de Hont tot Managing Director. De Hont, die sinds 2022 de rol van COO bij Matter vervult, neemt de leiding over van Olivier Smit, die de organisatie verlaat. De Hont krijgt de volledige verantwoordelijkheid over de bureaugroep, inclusief de taken van de voormalig CEO. De bureaugroep bestaat uit MPG, Gicom en Matter New York.

De Hont heeft ruime ervaring op het snijvlak van creatie, digital en operatie. Ze bekleedde eerder rollen als Managing Director bij Superunion (VBAT), CEO bij Growing Minds en COO bij Publicis Groep Nederland en Selmore. Vanuit deze functies werkte zij voor prominente merken zoals Samsung, Randstad, ASML, Centraal Beheer en KPN.

Zij staat bekend als een verbindende en hands-on leider die organisaties helpt versterken voor duurzame groei en continue ontwikkeling.

Met Angelique aan het roer zet Matter de volgende stap als contentmarketingbureau. Naast brede ervaring in alle vormen van contentmarketing, heeft Matter een sterke specialisatie in food content en branded magazines – met klanten als Albert Heijn, ANWB, PFZW, APG, AS Watson, Gall & Gall, Gamma, Mediamarkt, Politie en Bloemenbureau Holland.

www.mattercontentagency.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Baukje Taphoorn wordt Chief Marketing & Digital Product Officer Landal

15-06-2026 | 21:40:00
Boukje Taphoorn is bij het vakantie- en accomodatiebedrijf Landal benoemd tot Chief Marketing & Digital Product Officer

Anne Zitter verlaat TENA Retail (Essity)

15-06-2026 | 21:19:00
Anne Zitter, Brand & Campaign Manager bij Essity voor TENA Retail verlaat het bedrijf na 4 jaar per 1 september

Carli Jager naar Contentoo

15-06-2026 | 21:01:00
Carli Jager is begonnen als Community & Events Lead bij het contentbureau Contentoo

Mira De Maeyer Chief Strategy Officer WPP Media Belgium

11-06-2026 | 22:19:00
WPP Media België heeft Mira De Maeyer benoemd tot Chief Strategy Officer (CSO). Ze was ruim vijf jaar voorzitter van de UBA

Edouard Relou naar Wenneker Amsterdam

11-06-2026 | 12:27:00
In zijn rol gaat hij bouwen aan een innovatiedomein dat zich richt op AI, automatisering en schaalbare contentworkflows.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas Lemz ontwikkelt merkcampagne voor GrandOptical

16-06-2026 | 00:29:00
GrandOptical heeft een door Havas Lemz ontwikkelde campagne gelanceerd onder de noemer Zie het Verschil

Lisa Vande Weghe (Springbok Agency): TikTok Shop in België

15-06-2026 | 19:34:00
België is altijd een trage volger geweest op het gebied van social commerce, maar dat maakt dit moment juist zo uniek

Endeavour: Linkbuilding is niet dood, maar volwassen geworden

15-06-2026 | 19:00:10
Linkbuilding is volgens Endeavour nog altijd een belangrijke factor voor online zichtbaarheid, ondanks terugkerende discussies over de afnemende waarde ervan

Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal

15-06-2026 | 13:47:04
BikeTotaal heeft de social-first contentserie De Fietsclub gelanceerd. De vierdelige mini-soap is te zien op Instagram

Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival

15-06-2026 | 09:59:00
Archrival is gespecialiseerd in jeugdcultuur en experiential activation
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.