Allard Ruyl neemt voorzitterschap Screenforce over van Klaas Dijkhoff

Allard Ruyl, CEO Talpa Media Solutions, is benoemd tot voorzitter van Screenforce. Allard neemt de voorzittershamer over van Klaas Dijkhoff die, in de voorbereidingsfase van het NMO Kijkonderzoek, ad interim de rol van voorzitter vervulde. Statutair was Frank Volmer nog wel de voorzitter. De benoeming van de voorzitter is voor een periode van twee jaar.

Allard Ruyl is sinds 2018 CEO bij Talpa Media Solutions, het cross mediale saleshuis van Talpa Network. Tevens maakt Ruyl onderdeel uit van de Directie van Talpa Network. Hiervoor was hij Founder en CEO bij BrandDeli. Ruyl is ruim 25 jaar werkzaam in de mediabranche onder andere bij Mediamax, Universal Media, MTV Networks en Discovery Networks waar hij bij de laatste twee de functie VP Ad -sales bekleedde.

Allard Ruyl: “Na een aantal jaar als bestuurslid van Screenforce kijk ik uit naar mijn rol als voorzitter en ben trots dat ik op deze manier een bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van TV en video in het medialandschap. Vooral met oog op het vernieuwde Kijkonderzoek en andere innovaties op het gebied van bijvoorbeeld Addressable TV. Ik denk dat we een hele mooie jaren tegemoet gaan!"

Het Screenforce bestuur wordt gevormd door Allard Ruyl (Talpa Network), Frank Volmer (Ster), Ton Rozestraten (RTL), Susan van Geenen (The Walt Disney Company), Lucas van der Eerde (Paramount) en Screenforce Directeur Michel van der Voort. De bestuurszetel van Susan van Geenen wordt na haar vertrek bij The Walt Disney Company ingevuld door Marco de Ruiter, Country Manager van The Walt Disney Company Benelux.

www.screenforce.nl

Lees ook: 

DPG Media onderzoekt eigen technologie voor Videoland

14-04-2026 | 00:00:00
DPG Media onderzoekt of het de streamingtechnologie Bedrock die Videoland sinds 2021 gebruikt kan inruilen voor eigen technologie die bij onder meer VTM wordt gebruikt. DPG Media heeft bij de overname van RTL Nederland afgesproken de diensten van Bedrock tot minstens 1 juli 2028 te zullen afnemen

RTL Ad Alliance: Grote tv-scherm in woonkamer blijft belangrijkste plek

13-04-2026 | 15:05:00
Het grote tv-scherm in de woonkamer blijft de belangrijkste plek (83 procent) voor video-consumptie. Dit blijkt uit de 5e editie van de jaarlijkse Living Room Study van RTL Ad Alliance

Screenforce: NMO introduceert Video Totaal voor kijkcijfers

09-04-2026 | 12:08:00
De eerste voorlopige cijfers worden sinds 7 april gepubliceerd. Daarmee wordt de nieuwe manier van meten zichtbaar in de dagelijkse praktijk.

Screenforce introduceert TIP App met impressiecalculator

30-03-2026 | 13:34:00
Screenforce heeft de TIP App uitgebreid met een impressiecalculator en aanvullende functionaliteiten voor het plannen en beheren van tv-campagnes.

Screenforce: Impact Spelen op tv-kijken groot

26-03-2026 | 10:30:43
Uit analyse van het lineaire kijkgedrag blijkt dat NPO1 en Eurosport samen bijna 12 miljoen kijkers bereikten


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Welkoop kiest N=5 en Monkeys & Bananas

14-04-2026 | 17:02:00
Welkoop heeft na twee pitchtrajecten gekozen voor N=5 als lead agency en Monkeys & Bananas als social bureau.

Publicis rapporteert stabiele groei in eerste kwartaal

14-04-2026 | 16:22:52
Publicis Groupe heeft in het eerste kwartaal van 2026 een autonome nettogroei van 4,5 procent gerealiseerd, ondersteund door een omzetgroei van 6,4 procent.

ACC brengt Cannes Lions opnieuw naar België met St-Canneke

14-04-2026 | 15:59:00
ACC organiseert voor de twaalfde keer St-Canneke, het event waarin de inspiratie van Cannes Lions wordt vertaald naar de Belgische creatieve sector.

hollandsnieuwe kiest Crocodile als social partner

14-04-2026 | 12:44:07
hollandsnieuwe kiest Crocodile Agency als vaste social partner na een pitchtraject. Het bureau wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van een social-firststrategie

Fellos lanceert campagne met Jochen Otten

14-04-2026 | 09:59:00
Fellos lanceert een campagne met Jochen Otten in de hoofdrol. De campagne is ontwikkeld door Yace Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.