Alfred maakt eerste werk voor Lidl: Lidl Deals

Alfred maakt het eerste werk voor Lidl en dat ziet er tof uit!

Lidl start haar nieuwe marketingstrategie met de lancering van een nieuwe prijscampagne Lidl Deals. Later dit voorjaar volgt de uitrol van de merkcampagne. 

Nu nóg meer Lidl voor je geld

Lidl Deals is een overkoepelende naam voor een periode van diepe prijsacties en kent de slogan ‘Nu nóg meer Lidl voor je geld’. Bij Lidl krijgt de consument altijd de hoogste kwaliteit voor de laagste prijs. Tijdens Lidl Deals zullen de prijzen nóg lager zijn en krijg je dus nóg meer Lidl voor je geld. 

Purpose meer invulling geven

Laura Klaver, Head of Marketing Lidl: “Bij Lidl vinden we dat een duurzame en gezonde leefstijl voor iedereen betaalbaar en toegankelijk moet zijn. Daarom zullen we altijd leveren op onze belofte 'de hoogste kwaliteit voor de laagste prijs'. Prijs is een ontzettend belangrijke waarde voor Lidl. Zodoende starten we met een prijspromo-concept binnen de overall campagne. We hebben altijd lage prijzen, maar tijdens de prijscampagne zijn de prijzen nog lager."

Lidl Deals is de eerste campagne die is ontstaan vanuit de samenwerking met reclamebureau Alfred. De campagne is onderdeel van de totale marketingstrategie en wordt landelijk uitgerold op onder andere tv, radio, online, in print, digital out of home, social en op de winkelvloer. Alles vanuit een herkenbaar visual device: de gele prijssticker met Lidl Deals.

Oorwurm toegevoegd

Jeroen van de Sande en Rogier Mahieu, Executive Creative Directors bij Alfred, zijn creatief eindverantwoordelijk voor het Lidl-werk: "In alle videomiddelen en radio hebben we aan dat visual device nog een oorwurm toegevoegd. Hiervoor hebben we samen met Tom Tukker een Nederlandse versie van het nummer Thrift shop van Macklemore gemaakt. Het nummer gaat over de vraag waarom zou ik geld uitgeven aan te dure merken? Het is natuurlijk ook veel leuker om het systeem te hacken en minder geld uit te geven. Dat geldt altijd al bij Lidl, maar tijdens Lidl Deals helemaal.” 

www.alfred.nl

www.lidl.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Twannie de Ridder naar Alfred International

07-04-2026 | 08:41:00
Alfred International stelt Twannie de Ridder aan als Operations, Culture & People Director.

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

[Vacatures] Alfred zoekt een Content Creative / Content Creator

13-03-2026 | 09:19:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Content Creative / Content Creator - 36+ uur · Amsterdam

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.