Alfred en Praxis lanceren duurzaamheidscampagne

Het verduurzamen van je huis is vandaag de dag een hot topic, want verduurzamen draagt bij aan het milieu én het bespaart je geld. Praxis komt met een veelzijdige campagne waarbij van alles uit de kost wordt gehaald: spoken, spookhuizen, een digital magazine, branded content en zelfs een Duurzaamheidscheck in de Praxis-app. De campagne is ontwikkeld door Alfred, sinds 2018 het vaste bureau van Praxis.

Miranda Smit, Marketing Director bij Praxis: “Met deze campagne willen we alle Makers van Nederland helpen met hun volgende stap bij het verduurzamen van hun huis door hen overzicht te bieden. En vervolgens helpen we ze om het ook echt aan de slag te gaan met handige stappenplannen, advies en altijd 10 procent korting op artikelen om je huis te verduurzamen.”

Edward van de Ridder, Head of Strategy bij Alfred: “Tijdens de energiecrisis vorig jaar lag de focus op geld besparen, op de rationele redenen. Nu willen we de Makers nog meer helpen en hen zo motiveren verder te verduurzamen. Daarom gooien we het dit jaar over een andere, meer emotionele boeg. Met het campagnethema moedigen we de Makers an: ‘Verduurzamen is makkelijker gedaan dan gedacht.’”

De campagne kent verder een branded content-samenwerking met DPG Media, waarmee via de platforms van het AD en Indebuurt.nl gezocht wordt naar spookhuizen die nodig verduurzaamd moeten worden. De uitgebreide Think-laag bestaat verder uit een digitaal magazine, waar mensen alle verduurzamingsklussen in één oogopslagzien. In het magazine staan per klus de producten en instructievideo’s die nodig zijn. Verkeer wordt aangejaagd via onlinevideo’s, social en display.

Credits:

Verantwoordelijk bij Praxis: Miranda Smit, Floor Barger, Emily van Waardenburg, Isabella Vogelzang | Bureau: Alfred & Freddy | Strategie: Alfred i.s.m. Julian Stevense (BrandGurus) | Regisseur: Michiel ten Horn | Edit: MRTN | Camera: Joris Kerbosch | Art: Florian Legters | Muziek: Djurre de Haan | Postproductie: De Grot | Mediastrategie: UM | Digital magazine: De Reclamefabriek | Branded content: DPG Media

www.praxis.nl

www.alfred.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Twannie de Ridder naar Alfred International

07-04-2026 | 08:41:00
Alfred International stelt Twannie de Ridder aan als Operations, Culture & People Director.

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

[Vacatures] Alfred zoekt een Content Creative / Content Creator

13-03-2026 | 09:19:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Content Creative / Content Creator - 36+ uur · Amsterdam

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.