Albert Heijn introduceert hamstergezin in campagne
Albert Heijn breidt de bekende hamsterfamilie uit met acht gezinsleden. Het stel hamsters krijgt drie kleuters, drie peuters en twee babyhamstertjes. De uitbreiding vormt het middelpunt van een campagne met een tv-commercial en een speciale editie van de Hamsterweken. Vanaf 2 juni zijn er in de winkels hamster-tompoucen verkrijgbaar.
Johan van der Zanden, directeur marketing & communicatie: "Onze hamsters zijn al ruim twintig jaar niet weg te denken uit onze campagnes én geliefd bij klanten en collega’s. Het hamstergezin is uitgebreid en in deze commercial doen ze voor het eerst samen boodschappen. Met het nieuwe hamstergezin geven we de vertrouwde campagne een frisse impuls. Ook deze zomer en later dit jaar zullen ze weer te zien zijn in een leuke serie van commercials."
Hamsters al twintig jaar onderdeel van campagnes
De hamsters spelen al meer dan twintig jaar een rol in de campagnes van Albert Heijn. In die tijd namen ze verschillende rollen op zich, zoals supermarktverslaggevers, winkelmedewerkers en WK-supporters. De populariteit van de hamstercampagne werd onlangs nog bevestigd met een gouden Esprix Award 2025 in de categorie Long term.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
PLUS kiest Somention voor social strategie
[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Out of Home Consultant
Kaufland breidt marktplaats uit naar Nederland
PEEK ontwikkelt visuele wereld voor Peachtree
Nick Toet geeft La Place-campagne vaart
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Buro Bagsy ontwikkelt De Fietsclub voor BikeTotaal
Havas neemt meerderheidsbelang in Archrival
Alexander Cha'ban: Save yourself, drink urine
ADNIGHT maakt eerste bureaus voor 2026 bekend
Sorrell ziet weinig ruimte voor overnames onder reclameholdings
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert