Airborne gaat zelfstandig verder, los van ACE

Het audio agency Airborne heeft aangekondigd voortaan onafhankelijk te opereren en is niet langer onderdeel van bureaugroep ACE. De oprichters, Jeroen de Bakker en Marvin Jacobs, hebben samen met het team alle activiteiten van Airborne overgenomen.

De keuze om zelfstandig verder te gaan, is volgens de oprichters ingegeven door de snelle ontwikkelingen in de wereld van digitale audio en podcasting. Door onafhankelijk te opereren, kan Airborne zich beter focussen op deze groeiende markt en hun expertise verder uitbreiden.

Het bestaande team, bestaande uit Reinjan Prakke, Sam van Ommen en Maaike Luijer, blijft deel uitmaken van Airborne. Airborne blijft daarnaast samenwerken met ACE voor lopende en toekomstige projecten. Het team zal zich binnenkort op een andere locatie in Amsterdam vestigen, waarbij de opties momenteel worden verkend.

www.airborne.audio

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Mediahuis NRC: Overname Airborne biedt kansen waarde toe te voegen

02-04-2026 | 12:30:00
Mediahuis NRC kocht het audio-agency Airborne van Jeroen de Bakker en Marvin Jacobs die het bureau in oktober 2024 verzelfstandigden van ACE

Mediahuis NRC neemt Airborne Network over

12-03-2026 | 09:32:09
Het team van Airborne wordt onderdeel van brandedcontentstudio XTR, waarmee Mediahuis NRC zijn aanbod in branded content op audio en video uitbreidt.

Dit zijn de genomineerden voor de Audify Awards 2025

30-09-2025 | 09:34:00
De jury keek naar de kracht van geluid, auditieve originaliteit en de manier waarop merk en boodschap elkaar versterken.

Airborne maakt podcast voor Joods Cultureel Kwartier

25-09-2025 | 11:09:00
De reeks neemt de gebeurtenissen rond Ajax – Maccabi Tel Aviv in november 2024 als startpunt, waarbij Israëlische fans werden mishandeld en bedreigd

Marvin Jacobs: Is AI-slop de toekomst van podcasting?

24-09-2025 | 10:13:00
Liefdeloze content of een slimme innovatie die laat zien hoe de podcastwereld zich ontwikkelt?


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: AI herdefinieert merkzichtbaarheid

05-06-2026 | 11:17:51
Nu consumenten steeds vaker AI gebruiken voor aanbevelingen en aankoopbeslissingen, moeten merken ook voor de algoritmes zichtbaar zijn

met melk. creatieve partner van Ahead Nutrition

05-06-2026 | 10:43:00
De Rotterdamse partij gaat aan de slag met creatieve communicatie, social content en merkuitingen voor het Duitse snackmerk.

Bitvavo lanceert WAGMI-campagne met $hirak en Jonna Fraser

05-06-2026 | 10:31:46
Met een anthem van $hirak en Jonna Fraser brengt de campagne voetbal, muziek, cultuur en de crypto-community samen.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.