Creature Amsterdam haalt vijf talenten in huis

Mick Vuur en Thomas ten Brink werkten via Switch Talent Program als team bij MediaMonks, Publicis en Steam op klanten als Defensie en Verizon en zijn per 1 september aan boord bij Creature.

Eva Lokhorst startte al eerder bij Creature en vormt sinds deze maand een team met Anne-Jet de Nas. Ze delen een achtergrond in design, maar bovenal delen ze een diepgewortelde passie voor kunst, mode en cultuur. Mede hierdoor zullen zij een sterk en eigenzinnig team vormen.

Met Tess de Graaf, als Social Media Creative, ontwikkelt het bureau zich in de breedte. Tess de Graaf vervulde deze functie eerder bij TBWA\Neboko en werkte onder andere voor McDonald’s, T-Mobile en de Staatsloterij.

Sanne Tolsma, Managing Director Creature: "Ik ben ongelooflijk blij met deze generatie jonge creatieven op de vloer. Met hun ambitie en verschillende achtergronden en ervaringen zijn ze een verrijking voor Creature. De eerste creatieve output is zeer veelbelovend."

In mei dit jaar werd bekend dat het van oorsprong genoemde XXS verdergaat als Creature Amsterdam. Creature werkt voor klanten als Mitsubishi Europe, BCC, NS Retail, Het Rode Kruis, Yakult en Anderzorg.

www.creatureamsterdam.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu ontwikkelt campagne: Tijd voor Defensie

06-05-2026 | 15:06:00
Het ministerie van Defensie lanceert een campagne gericht op jongeren binnen de bredere Tijd voor Defensie-aanpak.

Closed on Monday en De Ronners aan slag voor Ahrend & Gispen

06-05-2026 | 12:39:00
Ahrend & Gispen hebben na een pitchtraject gekozen voor een samenwerking met zowel De Ronners als Closed on Monday.

Snakeware versterkt focus op AI en dataarchitectuur

06-05-2026 | 11:19:24
Sinds 27 maart heeft Henk Douwe van der Vaart de dagelijkse leiding van het bedrijf op zich genomen als directeur.

[Vacatures] Follo zoekt een Head of Media

06-05-2026 | 10:39:00
Follo is per direct op zoek naar Head of Media - 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht

[Vacatures] Follo zoekt een Senior Mediastrateeg

06-05-2026 | 10:23:00
Follo is per direct op zoek naar Senior Mediastrateeg- 32-40 uur | Hybride werken vanuit Utrecht
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.