31 cases maken kans op Bronzen, Zilveren of Gouden Effie Award 2024

Voor de Effie Awards zijn 31 cases ingezonden. Op donderdag 14 november zal bekend worden wie er een plek op het podium verdient en een Bronzen, Zilveren of Gouden Effie in de wacht sleept. Kaarten voor de uitreiking zijn vanaf nu te koop.

Juryproces

Direct na het sluiten van het aanmeldproces zijn de vakjury’s van de zeven categorieën van de Effie Awards gestart met het jureren van de cases. De zestig juryleden, onder hen zowel vertegenwoordigers van de bureau- en adverteerderszijde als onafhankelijke onderzoekers, zullen de cases beoordelen aan de hand van de specifieke eisen die per categorie gelden. Uit de selectie van de vakjury’s zal vervolgens de hoofdjury, bestaande uit de nieuwe hoofdjuryvoorzitter Conny Braams, onafhankelijk hoofdjurylid Hans Middelhoek en de voorzitters van de acht jury's, de uiteindelijke winnaars selecteren.

Conny Braams hoofdjuryvoorzitter

Conny Braams, die na de uitreiking van 2023 werd benoemd tot hoofdjuryvoorzitter van de Effie Awards, brengt een schat aan ervaring en een frisse visie naar deze rol. Bij haar aanstelling werd Braams erkend voor haar uitgebreide kennis van de marketing- en mediasector, haar innovatieve denken en haar vermogen om traditionele grenzen te verleggen.

Conny Braams: "Het is fantastisch om te zien dat er dit jaar een brede spreiding is over alle zeven categorieën, waaronder de nieuwere categorieën zoals Branded CX, Succesvolle Introductie en Impactvolle Propositie. Daarnaast valt op dat er niet alleen veel inzendingen zijn in de categorie Merk, maar ook dat veel cases het belang van marketing voor de maatschappij onderstrepen. Dit jaar maken maar liefst vijf cases kans op de Maatschappelijke Plus, een speciale erkenning voor campagnes met een duurzame impact."

Uitreiking op 14 november

Ook dit jaar vindt de Effie Awards plaats in Circa Amsterdam, na afloop van het marketing- en communicatiecongres MarketingLive! Het congres heeft jaarlijks als motto Bright Perspectives on Marketing en biedt een gevarieerd programma waaronder Babette Porcelijn van Think Big Act Now, Nicole Freid, CEO van HAK en Tim van der Wiel, oprichter van GoSpooky. s’Avonds kun je aanschuiven bij het exclusieve galadiner waar de Effie Awards worden uitgereikt. De presentatie van de avond is dit jaar weer in handen van de Nederlandse stand-up comedian Edson Da Graça. Voor het galadiner zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, geeft de organisatie aan.

Kaarten zijn verkrijgbaar via: www.effie.nl/tickets-kopen

www.effie.nl

www.vianederland.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Lemon Scented Tea organiseert event over CX en EX

20-04-2026 | 12:30:17
Tijdens het CXbyEX Event staat de vraag centraal hoe organisaties hun merkbelofte beter kunnen laten aansluiten op de interne cultuur.

Marketing Report opent inzenden en voordragen Dutch PR Awards 2026

19-04-2026 | 23:18:00
Met veel plezier opent Marketing Report samen met founding partners Media Info Groep en PR Dashboard inzenden en voordragen Dutch PR Awards 2026

Cannes Lions presenteert juryline-up 2026

17-04-2026 | 11:01:17
Volgens de organisatie weerspiegelt de samenstelling van de jury hoe het vakgebied zich ontwikkelt.

Laatste plekken voor seminar over YouTube en video

16-04-2026 | 09:55:05
Deelnemers krijgen inzicht in hoe bestaande creaties beter kunnen presteren en hoe targeting op de juiste context bijdraagt aan effectievere campagnes

Adwise organiseert Expert Talk over AI-klantreis

16-04-2026 | 09:33:00
In de sessie gaat Adwise in op hoe deze ontwikkeling de zichtbaarheid van merken beïnvloedt.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Buro Bagsy ontwikkelt Jumbo Totem voor Koningsdag

20-04-2026 | 16:23:18
Jumbo introduceert tijdens Koningsdag de Jumbo Totem, een activatie die inspeelt op het totemfenomeen van festivals en concerten.

Christian van Santen: Tijd is waardeloos

20-04-2026 | 15:50:00
The price is right betekent ‘goeie deal’. Volgens de IPA (Institute of Practitioners in Advertising) is daar in de bureauwereld al lang geen sprake meer van.

Videoreeks Loetje focust op medewerkers en gasten

20-04-2026 | 14:43:00
Loetje start met Land van Loetje, een videoreeks die laat zien wat er achter de schermen gebeurt in de restaurants.

Maurice Noten: ANSWRD specialiseert in community

20-04-2026 | 13:15:00
In gesprek met David de Jong gaat het over de groeiende rol van interactie op social medi

Lemon Scented Tea organiseert event over CX en EX

20-04-2026 | 12:30:17
Tijdens het CXbyEX Event staat de vraag centraal hoe organisaties hun merkbelofte beter kunnen laten aansluiten op de interne cultuur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.