100-jarig EK Retail steunt Prinses Máxima Centrum

EK Retail zet zich in 2025 in voor kinderkankeronderzoek met een internationale liefdadigheidsactie, waaronder steun aan het Prinses Máxima Centrum in Nederland.

EK Retail viert dit jaar het 100-jarig bestaan en grijpt deze mijlpaal aan om iets terug te geven aan de maatschappij. De retailserviceorganisatie, bekend van formules als Intersport, Hubo en Libris/Blz., organiseert een internationale liefdadigheidscampagne om geld in te zamelen voor kinderkankerinstituten in Europa. In Nederland ondersteunt EK Retail het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie.

Focus op mensen, verbinding en beweging

Gertjo Janssen, chief retail officer bij EK Retail: "Het 100-jarig bestaan verdient uiteraard een viering, maar het betekent veel meer voor ons. Het is een kans om onze lokale ondernemers, leveranciers en medewerkers te verenigen in een gedeelde visie voor de toekomst van lokale retail. We opereren in uitdagende tijden, al jaren, daarom is het goed om te reflecteren. Waar staan we, hoe zijn we hier gekomen, welke ontwikkelingen denken we richting de toekomst te zien? Dat heeft ons tot drie speerpunten gebracht: mensen, verbinding en beweging."

EK Retail organiseert gedurende het jaar verschillende fondsenwervende activiteiten. Zo loopt een team van Intersport mee met de Nijmeegse Vierdaagse om donaties op te halen en deden medewerkers mee aan de 538 Ochtendrun. Daarnaast zal de organisatie aan het eind van het jaar zelf een donatie doen.

Samenwerking met Prinses Máxima Centrum

De samenwerking met het Prinses Máxima Centrum richt zich op het bijdragen aan hun missie: ieder kind met kanker genezen met optimale kwaliteit van leven. EK Retail en het Prinses Máxima Centrum werken al samen en breiden dit partnerschap met de jubileumcampagne verder uit.

Nienke Beek, verantwoordelijk voor corporate partnerships bij de Foundation van het Prinses Máxima Centrum: "Als een kind ernstig ziek is, staat maar één ding voorop: genezen. Samen kunnen we het verschil maken in het leven van kinderen met kanker en hun gezinnen. Daarom zijn we heel blij met dit nieuwe partnership."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Marianne van Rhijn van VML naar Action

22-05-2026 | 13:50:00
Voormalig Marketing Director VML aan de slag als interim Team lead voor de content- en fotostudio van retailer Action.

Unilever breidt digitale handel uit in belangrijke markten

20-05-2026 | 00:00:00
Unilever rapporteerde in het eerste kwartaal van 2026 een dubbelcijferige groei van de directe digitale verkoop aan consumenten.

Havas Lemz en Bolletje lanceren Tortilla Crackers

19-05-2026 | 14:35:00
De campagne draait om de herkenbare keuze tussen snacktrek en bewuster eten.

[Vacatures] Giesbers zoekt een Brand Marketeer

07-05-2026 | 10:26:00
Giesbers is per direct op zoek naar Brand Marketeer - Arnhem • 32/40 uur

S.Pellegrino maakt van flessenlabels gespreksstarters

05-05-2026 | 16:17:00
Nu drankenmerken steeds vaker inzetten op belevingsgerichte storytelling, plaatst S.Pellegrino gesprek en verbinding centraal in zijn nieuwste campagne.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brand Builders maakt campagne voor De Rotterdamsche Oude

22-05-2026 | 13:12:00
Het kaasmerk van Velder kiest daarmee bewust voor vertraging in een wereld waarin alles sneller moet.

Jade Jacobs: We bouwen merken vanuit creator mindset

22-05-2026 | 11:40:00
Het gesprek draait om hoe het bureau merken helpt om jonge doelgroepen te bereiken en te raken

Bob Koigi: De opmars van retail media in Europa

22-05-2026 | 11:26:48
Retail media groeit razendsnel van een niche binnen ecommerce naar een van de belangrijkste pijlers van digitale advertising.

Ruben Beijer: ENTR brengt geschiedenis tot leven

22-05-2026 | 11:22:50
Veel musea zijn fantastisch in kennis overdragen, maar verliezen het steeds vaker van Netflix, TikTok, gaming en entertainment

Persuade ontwikkelt Scapino-campagne Wesley Sneijder

22-05-2026 | 10:21:25
Na eerdere samenwerkingen met Ireen Wüst en Marco Schuitmaker bouwt het merk verder aan een campagne rond motivatie, toegankelijkheid en betaalbaarheid.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.