10/10 produceert video voor Claude op Eurovisie Songfestival

Productiemaatschappij 10/10 van Deniz Alkaç heeft de muziekvideo geproduceerd voor de Nederlandse inzending van het Eurovisie Songfestival: C’est La Vie van Claude Kiambe. De videoclip is een dansfilm, geregisseerd door de in Berlijn gevestigde Ivan Boliat

Een visuele zelfontdekkingsreis

De muziekvideo neemt de kijker mee op de zelfontdekkingsreis van Claude Kiambe. In een krachtige combinatie van dans en cinematografie confronteert de zanger zijn jongere zelf. Hij navigeert door thema’s als twijfel, identiteit en groei. De Nederlandse choreograaf Emma Evelein vertaalt de innerlijke strijd naar een dynamische en emotionele dans. Elk decor weerspiegelt een fase in zijn transformatie. De climax volgt wanneer Claude zijn jongere zelf geruststelt. Het kind stapt daarna de toekomst met zelfvertrouwen tegemoet.

Deniz Alkaç, Executive Producer bij 10/10: “Deze videoclip is het perfecte voorbeeld van een 10/10. We hebben het best mogelijke team samengesteld: een regisseur met een diepgewortelde liefde voor dans, gecombineerd met de visie van choreograaf Emma Evelein. Zij hebben het narratief en de artistieke visie naadloos weten te combineren. De passie van het team is voelbaar in elke scène.”

Ivan Boljat, regisseur: “Ik ben een enorme Eurovision-fan en Claude’s nummer trok direct mijn aandacht. Dans is een universele taal waarmee iedereen zich kan verbinden. In deze video belichamen de dansers Claude’s innerlijke gedachten: zijn twijfels, zijn bevestigingen, de interne dialoog die we allemaal kennen. Het was een fantastische ervaring om met Claude te werken. Zijn energie en openheid voor dans maakten het hele proces een feestje.

10/10 is een agentschap voor regisseurs en een productiebedrijf voor film en fotografie, gedreven door vakmanschap en voorliefde voor sterke visuele verhalen. Bij 10/10 is het motto ‘gemiddeld is onze vijand’. Van commercials en muziekvideo’s tot originele content; alles wordt gemaakt met precisie, ambitie en een compromisloze toewijding aan kwaliteit.

10outof10.tv

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Minister volgt NPO: BVN, NPO Soul & Jazz, NPO 2 Extra stoppen

01-05-2026 | 00:40:00
Rianne Letschert (D66), minister van OCW heeft besloten de redenatie van de NPO te volgen en heeft de NPO toestemming gegeven om BVN, BVN Online, NPO Soul & Jazz (radio), NPO Campus Radio en NPO 2 Extra te stoppen

[DutchMedia Podcast]: Mediaplannen regering, CvdM en campagnestrategie VodafoneZiggo

30-04-2026 | 19:08:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Screenforce: Aandacht belangrijker dan bereik

30-04-2026 | 10:46:51
Nederlanders spreiden hun videoconsumptie meer over verschillende devices dan gemiddeld in Europa.

Ster waarschuwt voor in gevaar komen stabiele bijdrage NPO; in strijd tegen big tech

28-04-2026 | 16:06:00
Ster die de landelijke reclame verkoopt voor de NPO (en RPO) waarschuwt de politiek indirecte wijze in zijn jaarverslag 2025 dat de stabiele bijdrage die het levert voor de Mediabegroting van het ministerie van OCW waarmee vooral de NPO wordt gefinancierd, in gevaar komt

Minister Letschert: Geen verruiming Ster-reclame bij NPO

24-04-2026 | 16:55:00
Minister Rianne Letschert (D66) van OCW draait de aangekondigde verruimingen van Ster-reclame bij de NPO terug
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026

30-04-2026 | 19:46:00
Voor Nederlandse deelnemers aan Cannes Lions 2026 wordt op dinsdag 23 juni een gezamenlijk diner georganiseerd.

Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025

30-04-2026 | 19:01:00
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie

ACC opent inschrijvingen Best of Awards 2026

30-04-2026 | 17:27:30
Na de Effie Awards en de Creative Belgium Awards volgen vier disciplines waarin communicatiebureaus en opdrachtgevers hun werk kunnen inzenden.

Uncle Bill ontwikkelt campagne voor VanEck Direct

30-04-2026 | 17:15:00
Met deze positionering kiest het platform bewust voor rust, eenvoud en een lange termijnvisie in een markt die volgens het bedrijf wordt gedomineerd door korte termijnprikkels.

Ablestar ontwikkelt strategie voor Doubledeck

30-04-2026 | 11:59:18
De samenwerking richt zich op het aanscherpen van het internationale merkverhaal en het ondersteunen van verdere groei in Europa, Noord-Amerika en Azië.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.